Paulina Kamińska copywriting, content marketing, reklama
Blog copywriterki o pisaniu, kreatywności, twórczym życiu i nie tylko!
copywriting
128
page-template-default,page,page-id-128,cookies-not-set,symple-shortcodes ,symple-shortcodes-responsive,ajax_fade,page_not_loaded,,select-child-theme-ver-1.0.0,select-theme-ver-3.5.2,vertical_menu_enabled,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Pracuj ze mną!

Dzień dobry! Nazywam się Paulina Jóźwik i pracuję jako copywriterka. W skrócie: piszę teksty. Jeśli chcesz, żebym napisała coś dla ciebie – odezwij się do mnie na adres: serwus@paulinajozwik.pl.

 

Poniżej zebrałam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, dotyczące pracy ze mną.

Co możesz dla mnie zrobić?

Zawodowo zajmuję się pisaniem tekstów i mogę dla ciebie napisać: artykuł tematyczny, artykuł specjalistyczny, wpis na blog, artykuł do gazety, tekst do newslettera, tekst na stronę internetową i landing page, teksty do ulotek, biuletynu, e-booków, infografik, case study i mediów społecznościowych.

Dlaczego warto z tobą współpracować?

Piszę zawodowo od 4 lat. Piszę również dla siebie – opowiadania, powieść oraz bloga. Żyję pisaniem i cały czas się rozwijam – ćwiczę, chodzę na warsztaty, czytam branżowe książki. Skończyłam filologię polską.

Ile kosztuje tekst?

Wszystko zależy od formatu, czyli inaczej wyceniam np. wpis na bloga, a inaczej teksty do e-booków. Zawsze wyceniam teksty indywidualnie, a cena jest uzależniona od deadline’u, dostępnych materiałów, czasu potrzebnego na research. Jeśli chcesz, żebym wyceniła dla ciebie tekst – napisz do mnie maila. Wycena tekstu jest darmowa.

Czy specjalizujesz się w jakiejś konkretnej tematyce?

Najlepiej czuję się w tekstach poradnikowych, specjalistycznych i dłuższych formach (e-booki). Specjalizuję się w tekstach z zakresu marketingu internetowego (reklama, content marketing, social media marketing). W mój zawód wpisana jest różnorodność, dlatego piszę teksty z wielu dziedzin np. podróże, hotelarstwo, zwierzęta, start-upy.

Czy muszę dostarczyć temat, żebyś napisała dla mnie tekst?

Nie. Piszę teksty na tematy proponowane przez klientów, ale jeśli jest taka potrzeba, proponuję temat w obrębie danego zagadnienia. Propozycję tematu wliczam w wycenę tekstu.

Czy piszesz teksty próbne?

Tak, ale wyceniam je wg normalnej stawki.

Jak się z tobą skontaktować?

Najlepiej napisz do mnie wiadomość na adres: serwus@paulinajozwik.pl. Na wiadomości w sprawie mojej oferty odpisuję w ciągu 1 dnia roboczego.

Gdzie mogę zobaczyć przykłady twoich tekstów?

O tutaj w portfolio :-) Znajdziesz tam również opinie klientów na mój temat.

Gdzie mogę sprawdzić twoje doświadczenie?

W moim CV na profilu LinkedIn.

Co jeszcze muszę wiedzieć?

Człon „copy” w nazwie copywriter oznacza tekst, hasło reklamowe. Pamiętaj więc, że copywriter nie kopiuje tekstów – pisze je samodzielnie.

Masz jeszcze jakieś pytania? A może chcesz już zacząć współpracę? Czekam na wiadomość!