Paulina Jóźwik copywriting
Paulina Jóźwik - debiutująca pisarka, autorka powieści "Strupki", Znak literanova.
pisanie
128
page-template-default,page,page-id-128,symple-shortcodes ,symple-shortcodes-responsive,ajax_fade,page_not_loaded,,select-child-theme-ver-1.0.0,select-theme-ver-3.5.2,vertical_menu_enabled,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Pracuj ze mną

Dzień dobry! Nazywam się Paulina Jóźwik i pracuję jako copywriterka. W skrócie: piszę teksty. Jeśli chcesz, żebym napisała coś dla ciebie – odezwij się do mnie na adres: serwus@paulinajozwik.pl.

 

Poniżej zebrałam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, dotyczące pracy ze mną.

Co możesz dla mnie zrobić?

Zawodowo zajmuję się pisaniem tekstów i mogę dla ciebie napisać np.: artykuł, felieton, wywiad, bio, list motywacyjny.

Mogę sprawdzić Twój tekst (redakcja + korekta), pomóc Ci pisać lepiej i wymyślić tematy artykułów np. na Twojego bloga firmowego.

Dlaczego warto z tobą współpracować?

Piszę zawodowo od 6 lat. Piszę również dla siebie – opowiadania, powieść oraz bloga. Żyję pisaniem i cały czas się rozwijam – ćwiczę, chodzę na warsztaty, czytam branżowe książki. Skończyłam filologię polską i Szkołę Pisania Powieści.

Ile kosztuje tekst?

Zawsze wyceniam teksty indywidualnie, a cena jest uzależniona od deadline’u, dostępnych materiałów, czasu potrzebnego na research. Jeśli chcesz, żebym wyceniła dla ciebie tekst – napisz do mnie maila. Wycena tekstu jest darmowa.

Czy specjalizujesz się w jakiejś konkretnej tematyce?

Najlepiej czuję się w tekstach poradnikowych, specjalistycznych i dłuższych formach (e-booki). Specjalizuję się w tekstach z zakresu marketingu internetowego (reklama, content marketing, social media marketing). W mój zawód wpisana jest różnorodność, dlatego piszę teksty z wielu dziedzin np. podróże, hotelarstwo, zwierzęta, start-upy.

Poza tym jestem otwarta na współpracę w tematyce: praca, rozwój zawodowy, kreatywność, literatura.

Czy muszę dostarczyć temat, żebyś napisała dla mnie tekst?

Nie. Piszę teksty na tematy proponowane przez klientów, ale jeśli jest taka potrzeba, proponuję temat w obrębie danego zagadnienia. Propozycję tematu wliczam w wycenę tekstu.

Czy piszesz teksty próbne?

Tak, ale wyceniam je wg normalnej stawki.

Jak się z tobą skontaktować?

Najlepiej napisz do mnie wiadomość na adres: serwus@paulinajozwik.pl. Na wiadomości w sprawie mojej oferty odpisuję w ciągu 3 dni roboczych.

Gdzie mogę zobaczyć przykłady twoich tekstów?

Na życzenie wysyłam je w wiadomości mailowej.

Gdzie mogę sprawdzić twoje doświadczenie?

W moim CV na profilu LinkedIn.

Co jeszcze muszę wiedzieć?

Aktualnie pracuję na etacie, więc dodatkowo przyjmuję ograniczoną liczbę zleceń. Napisz do mnie, żeby sprawdzić, czy jestem aktualnie dostępna.

Masz jeszcze jakieś pytania? A może chcesz już zacząć współpracę? Czekam na wiadomość!