Paulina Jóźwik | O mnie
Blog copywriterki o pisaniu, kreatywności, twórczym życiu i nie tylko!
copywriting
2
page-template-default,page,page-id-2,ajax_fade,page_not_loaded,,select-child-theme-ver-1.0.0,select-theme-ver-3.5.2,vertical_menu_enabled,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
nie mam czasu na pisanie

Dzień dobry!

Mam na imię Paulina i odkąd pamiętam pracuję ze słowem. Wszystko zaczęło się od tego, gdy w dzieciństwie postanowiłam z koleżanką wydać gazetę. Na okładce pierwszego numeru narysowałam żyrafę i wszystkie egzemplarze rozeszły się jak świeże bułeczki wśród naszych najwierniejszych czytelników – mama i tata się liczą, prawda? ;-). Potem na długie lata niemal zamieszkałam w bibliotece. Czytałam, studiowałam filologię polską oraz bibliotekoznawstwo.

 

Ciągnęło mnie jednak w stronę reklamy, chciałam być jak dyrektor kreatywna Peggy Olson z serialu „Mad Man”. Pracowałam jako content manager, copywriter i social media specialist. Dużo obco brzmiących nazw, ale łączy je jedno – treści. Czyli to, co ja lubię najbardziej.

Po trzech latach pracy w agencjach reklamowych zostałam freelancerką. Dla klientów piszę artykuły, e-booki, teksty do gazet, prowadzę blogi i profile w mediach społecznościowych. O tym, jak zostałam copywriterem przeczytasz w moim tekście: „Co ma siulpet do pisania, czyli jak zostać copywriterem”.

Na co dzień spisuję swoje myśli w zeszytach, piszę, obmyślam plan na swoją pierwszą powieść, czytam kilka książek na raz, zbieram winyle i mieszkam w Krakowie (oczywiście nad biblioteką). Uwielbiam dobrze zjeść i kiedy ludzie czytają moje słowa. 

Chcesz, żebym napisała coś dla ciebie?

Jestem copywriterem i pracuję z domu. Jeśli potrzebujesz  kogoś do pisania tekstów, zachęcam do zajrzenia do zakładki współpraca i mojego portfolio.

Możesz też wysłać do mnie list na: serwus@paulinakaminska.pl. 

[Zdjęcie] Przyłapała mnie na pisaniu świetna Pani fotograf: Marta Piskorek Photography.